Asterix & Obelix XXL Romastered – Switch
Asterix & obelix XXL Romastered voor de Nintendo Switch zit boordervol actie humor en herkenbaarheid!
Na het succes Asterix & Obelix XXL 2 en XXL 3 wordt het nu tijd om het eerste deel in deze serie een XXL-bewerking te geven. De meest legendarische Asterix & Obelix game is volledig opnieuw gemaakt anno 2020. Asterix & Obelix XXL Romastered is mooier, spectaculairder en komt pas echt tot leven in 3D.
Na een lange dag jagen op everzwijnen keren Asterix en Obelix terug naar hun dorp, maar daar krijgen ze de schik van hun leven. Hun pittoreske dorpje, waar ze menig feest hebben gehad, staat in brand en hun trouwe vrienden zijn verdwenen. Wie hierachter zit laat zich raden; de Romeinen. Samen met hun trouwe maar o zo dappere hondje Idefix trekt het duo er op uit om hun vrienden te bevrijden. Hiervoor moeten ze door het oude Gallië, Egypte, en Griekenland reizen om uiteindelijk in Rome een heel legioen Romeinen te moeten verslaan. Asterix & Obelix XXL Romastered zit boordevol actie, ouderwets Romeinen in elkaar timmeren en de onnavolgbare humor van het beroemde duo.
De wereld van asterix & obelix:
5000 Romeinen om in elkaar te slaan, 16 bekende helden uit de legendarische serie, 6 verschillende werelden waarin je items moet verzamelen, strijd op historische locaties met de Romeinen waaronder Egypte, Rome, Griekenland, Normandië en het oude Helvetië.
Aanpassen:
Speel als Asterix of Obelix en kies uit 4 verschillende outfits voor het Gallische duo om in te spelen. Klassiek, als legionair of piraat of in een charmant zwempak.
Nieuw & Extra
- Graphics anno 2020
- 2 Nieuwe spelvarianten:
- Countdown mode: Vind zo veel mogelijk items in een zo kort mogelijke tijd
- Course mode: ga zo snel mogelijk over een parkoers naar de finishlijn
- Verbeterde geluidskwaliteit en originele muziekoptie
- Een extra zware moeilijkheidsgraad voor de moedigste strijders!
Nieuw versus oud:
Switch tussen de retro en remastered versie en wordt meegenomen in beide belevingen. Ontdek nieuwe spel varianten en Gallische geheimen.
Jouw helden:
Ontmoet al jouw favoriete helden zoals, Abraracourcix, Nestorix, Walhalla, Hoefnix en natuurlijk hele legioenen Romeinen en de grote Julius Ceasar
Super veel actie:
Ga de strijd aan met Romeinen, piraten en Vikingen! Vang ze, gooi ze in de lucht en mep ze in elkaar. Maak hierbij gebruik van tientallen combo’s voor de meest creatieve vecht actie.
Ook leuk om te weten!
Asterix & Obelix XXL 2 en XXL 3 voor PS4, Xbox One en Nintendo Switch zijn de afgelopen twee jaar uitgekomen. Wist je dat er een leuk attractiepark is net voor Parijs waarin je in de wereld van Asterix en Obelix kunt stappen? Dat er maar liefst 38 strips zijn uitgekomen en dat er daarvan bijna 400 miljoen exemplaren zijn verkocht? Het grappige is dat de strips niet alleen in alle wereldtalen zijn vertaald, maar ook in verschillende dialecten. Zo kun je bijvoorbeeld Asterix-boeken lezen in het Fries, het Limburgs en zelfs in het Twents! En er zijn natuurlijk ook superleuke films van Asterix & Obelix gemaakt.
De beste gaming producten vind je met korting bij PocketCubes
Specificaties: Asterix & Obelix XXL Romastered – Switch
Di13 –
leuk spel maar helaas alleen in het Engels. Voor kinderen daarom erg moeilijk
mrMercury –
lekker ontspannen een spel spelen
reconster4erbal –
Fans van Asterix en Obelix hebben de keuze uit maar liefst 3(!) Asterix spellen. Mocht je maar één spel willen hebben zou ik deze aanraden. Het verhaal is simpel, een wereldreis om het dorp van de onoverwinnelijke Galliërs te redden zoals we dit ook al vaak in de strips hebben gezien. Hier in dit spel zorgt het simpele verhaal voor lekker veel afwisseling door de levels: verschillende werelddelen. De Asterix humor is zeker aanwezig in dit spel en persoonlijk vindt ik deze dichter bij de originele verhalen liggen dan xxl2 die (voor mijn smaak) wat te veel vertrouwde op popcultuur verwijzingen. Ieder zijn ding natuurlijk.
In de levels zelf vecht je met Romeinen, los je puzzles op en een enkele keer glijd je op de buik van Obelix van een berg. Dit werkt allemaal prima en zorgt voor prettige afwisseling.
Waar dit spel uitblinkt is in de remastered en retro modi: Met één druk op de knop kun je schakelen tussen het origineel uit 2003, of de “romastered” versie. Je kan het spel zelfs zo optimaliseren zoals jij het graag wil. bijv. wél nieuwe graphics maar de originele muziek, of juist andersom. Erg leuk dat deze opties erin zitten en geeft voor mij aan dat in dit spel iets meer moeite (en geld) gestoken is dan in de xxl2 remaster.
Dit spel bevat geen multiplayer, niet echt een minpunt, maar als je daar naar opzoek bent is xxl3 jouw spel. Onder de Asterix singleplayer ervaringen is dit echter de beste die we tot nu toe hebben ontvangen.